Actual

Jennifer Lopez je 50. nejvlivnější člověk v zábavním průmyslu.

21. května 2011 v 15:47 | © Ka_Trina


Muži a ženy, kteří vydělali v letošním roce 4,5 miliardy dollarů se seřadili do žebřícku 100 nejmocnějších lidí v zábavním průmyslu. Tyto peníze vydělali v posledních 12ti měsících hraním basketballu, hraním ve filmech, zpevem, moderováním atd.

Jennifer Lopez se umístila na 50. místě s 50 miliony vydělaných dollarů, které vydělala mezi květnem 2010 a květnem 2011. Lopez je celebritou v plném slova smyslu! Její úspěchy byli doslova impozantní - nominace na cenu GRAMMY, Zlatý Globus, velmi dobře prodávající se její prafémy. No a velkou část z toho jí vydělalo také účinkování v zatím poslední řadě americké pěvecké soutěži American Idol, za které dostala 12 milionů dollarů.

Tajný projekt s Leonou ?!

21. května 2011 v 15:31 | © Ka_Trina

Jsou to již dva týdny co se o Leoně neobjevila jediná novinka! Víme o ní jen to, že by měla být ve Švédsku na nějakém vystoupení. No a dnes se kolem ní koneně začal dít nějaký šrumec. Na twitteru se začali objevovat zprávy o tom že by měl být odstartován "tajný projekt" který by měl být zveřejněn a oznámen v pondělí. O co asi jde ?!

SWEDEN

18. května 2011 v 23:15 | © Ka_Trina

HEJ!

Dnes jsem se s přítelem vrátila po týdnu z naší cesty Švédskem. Jen tak pro začátek - ujeli jsme 4 000km!
Tak abych začala tak nějak od začátku. Takže...můj přítel je kamioňák a jezdí do zemí jako Itálie, Německo, Francie, Velká Británie...no a před týdnem se naskytlo Švédsko. Takže mi hned nabídl jestli bych nechtěla jet s ním, s tím jsem samozřejmě souhasila a v úterý jsem si začala balit kufry. Ve středu ráno jsem ještě nakoupila nějaké to jídlo, křížovky s sebou do auta atd. :) Kolem jedné odpoledne jsme vyjížděli. Cca za hodinku jsme přejeli hranice do Německa a namířili si to směr Rostock odkud nám plul trajekt. Bohužel jsme to za devítihodinovou pracovní dobu(prostě jízdu) nestihli, takže jsme museli dělat pauzu cca 200km před Rostockem. Ráno kolem půl páté jsme vyjeli, aby jsme se tedy dostli do Rostocku a stihli naši ranní loď. Odplouvali jsme v 8:00. Na lodi byla připravená jako obvykle snídaně formou švédských stolů, takže jsme se nasnídali a šli se do kajuty vysprchovat a podívat n nějaký ten film na DVD. Poté jsme se šli naobědvat - také formou švédských stolů a kolem půl třetí už jsme byli z trajektu venku. Na první pohled se mi Švédsko zdálo naprosto obyčejnou zemí. Jediné čím bylo jiné bylo to, že na každém rohu se hrál golf :D Vyjeli jsme tedy z Trelleborgu a pokračovali směrem na Stockholm za kerým jsme zastavovali a dělali pauzu. Po pauze jsme vyjeli dále směr Umea(sever Švédska) a v tu chvíli jsem začínala chápat co je na Švédsku tak nádherné - příroda. Když jsem viděla ty skály, jezera, řeky...a zvířata - potkali jsme pár losů a nahoře na seberu i pár losů. Poprvé v životě jsem viděla na vlastní oči opeřence s názvem "jeřáb" nebo medvídka mývala :) Vě Švédsku jsme museli dělat víkednovou pauzu, kterou jsme začínali dělat v pátek odpoledne asi 240km před Umeou - náš cíl. O víkendové pauze(tj 45hod.) jsme si pořádně odpočinuli, prošli pár Švédských vesnic a město, kde měli uplně úžasný památky :) Já jsem naneštěstí chytla rýmu a kašel, takže jsem byla ráda, ža naše víkendová pauza končí a zase pojedeme v teplém vyhřátím kamionu. Venku se teplota pohybovala kolem 5-7°C. Když jsme tedy dorazili na místo vykládky a nakládky, tak jsme se vydali do nedalekého supermarketu, kde mi přítel koupil šumivé tablety na kašel, broskve, brusinkový džus a nějaké čerstvé pečivo. Také jsme si domů koupili velkou sklenici švédských brusinek. Po vykládce a nakládce jsme se vydali nazpět do přístavu Trelleborg. Za tu cestu jsme udělali další pauzu(tj 9.hod) a přijeli do přístavu. Tam už na nás čekala naše loď, která nás vezla do Rostocku. Byla snad ještě větší než ta, co nás vezla do Švédska. Protože jsme jeli odpolední lodí, tak po nalodění jsme si dali oběd, poté sprchu a pak večeři. Po připlutí do Rostocku už nás čekala jen cesta z Německa do ČR, kterou jsem celou prospala a ten můj brouček musel být celou dobu vzhůru :D :( Každopádně tento týden se mi hrozně líbil, mám na něj krásný vzpomínky a nádherný fotky, které vám sem dávám :)
PS: A aby nebylo všechno tak růžové, tak mi dneska přítel podvou hodinách doma odjel o5 do Švédska, takže se s ním uvidím až příští čtvrtek :(((( Vůbec nevím jak to vydržím :(

• FOTKY •

Leona je 94. nejvíce sexy žena!

10. května 2011 v 20:57 | © Ka_Trina


Mám skvělou zprávu týkající se Leony!
V letošním žebříčku FHM 100 Nejvíce sexy žen se umístila na 94. pozici. Gratuluji!

HIATUS • SWEDEN

10. května 2011 v 14:16 | © Ka_Trina
Zdravim Vás všechny.
Chtěla jsem Vám jen oznámit že zítra s přítelem odjíždím na týden do Švédska, takže ode mně nečekejte nové články, nebo obíhání affiliates. Do příštího úterý tu nebudu. Takže si to tu hezky užívejte a já mířím na sever :) ;-)

SAULA IS BACK!

9. května 2011 v 12:23 | © Ka_Trina


ALOHA!

Vsechny vás zde opět vítám, blog se znovu otvírá!
No a teť pár slov proč se znovu otvírá atd...asi před třemi týdny jsem dostala informaci, že Simon a Paula spolu oět začínají pracovat na jednom projektu, který je v jejich životě velmi zásadní!
Jak všichni víte, Simon založil i v USA soutěž X-Factor. Hodně se spekulovalo o porotcích, padaly různá jména - Paula se v nich zezačátku hodně objevovala, ale poté ona sama řekla, že do X-Facoru nepůjde. No...a jaksi změnila názor. Najednou je porotkyní společně se Simonem! Takže se začnou oběvovat opět splečné fotky, momenty a vše okolo SAULY! Mámz toho neskutečnou radost a od té doby co to vím, tak jsem se tak nějak připravovala na návrat sem. Když jse naposledy končila, tak o Simonovi ani Paule nebylo moc slyšet - dělali rávě na tomto projektu! Ale teť se še mění a SAULA je zpátky!


PRO AFFILIATES

Pokud chceš být i nadále affiliates, tak budu moc ráda, ovšem pokud už zájem nemáš, tak se nebudu zlobit. Všichni kdo tedy zájem mají, at mi do komentářů napíšou přezdívku a adresu blogu :) Děkuji :)

Umístění v Německu a Rakousku

7. prosince 2010 v 19:01 | © Ka_Trina
© SAULA-FAN.BLOG.CZ
Mám pro vás ové umístění alba "Real Love" a singlu "Cold as Ice" v německu a rakousku.

Single "Cold As Ice" - #63 (48)

Album "Real Love" - #83 (70)
Album "Real Love" - #75 (v Rakousku)

Koncert Sarah Connor v přímém přenosu i pro ČR!

7. prosince 2010 v 18:58 | © Ka_Trina
Saula-Fan.blog.cz
Mám pro Vás skvělou zprávu! Jak asi mnozí víte, Sarah má dneska soukromá koncert v Hamburku pořádaný rádiem N-Joy. A vy můžete tento koncert vidět v přímém přenosu na internetu!
Koncert začíná dnes ve 20:00 nebo v 20:15(podle toho jak budou stíhat.
Takže klikněte sem pro přenos:

ZDE PŘENOS

"Real Love" konečně legálně ke stažení! + bonus track

7. prosince 2010 v 18:56 | © Ka_Trina
Saula-Fan.blog.cz
Tak dnes máme 7.12 což znamená že si můžete konečně stáhnout singl "Real Love" legálna na Amazon.de nebo Musicload.de a dostanete k tomu ještě neznámý song "Faded". Je to bonusový song k singlu "Real Love". Takže stahujte!

Navrhni Leoně vánoční song na přezpívání!

7. prosince 2010 v 15:00 | © Ka_Trina
© SAULA-FAN.BLOG.CZ
Leona vymyslela na svém twitteru, že když se nám blíží Vánoce, tak by mohla na přání svých fanoušků přezpívat nějaké vánoční songy. Na její twitter @leonalewismusic jí můžete posílat návrhy songů. Já bych třeba byla ráda za song "The Magic of Christmas Day"(by Celine Dion).
 
 

Reklama