Květen 2011

Tajný projekt s Leonou ?!

21. května 2011 v 15:31 | © Ka_Trina |  Actual

Jsou to již dva týdny co se o Leoně neobjevila jediná novinka! Víme o ní jen to, že by měla být ve Švédsku na nějakém vystoupení. No a dnes se kolem ní koneně začal dít nějaký šrumec. Na twitteru se začali objevovat zprávy o tom že by měl být odstartován "tajný projekt" který by měl být zveřejněn a oznámen v pondělí. O co asi jde ?!

The X Factor USA Auditions - Chicago - 19 May 2011

21. května 2011 v 15:27 | © Ka_Trina |  Paula - Candids
Zdravím :) Mám pro vás 30 nádherných fotek z příjezdu Pauly na casting X-Factoru v Chicagu. Byla fakt krásně oblečená i učesaná a vypadala hrozně mile! Měla evidentně výbornou náladu :)
CLICK NA CČ

102.7 KIIS FM's Wango Tango 2011 Concert May 14 2011

20. května 2011 v 12:28 | © Ka_Trina |  Jennifer - Performances 2011
Mám pro vás skvělý fotky Jennifer z koncertu Wango Tango, kde vystupovala společně s Pitbullem :)
Jenn to hrozně slušelo. A videa z koncertu přidám asi večer :)
CLICK NA ČC


Voluminous Million Lashes L'oréal Commercial Caps - French version

19. května 2011 v 22:47 | © Ka_Trina |  Jennifer - Other photo
Tady máte fotky z reklamy na L'Oreal :) Fotky jsou z francouzské verze reklamy.
Click na CČ


On The Record - May 9 2011

19. května 2011 v 22:28 | © Ka_Trina |  Jennifer - Appearances 2011
Click na CČ

Jennifer Lopez: Ellen Show, May 10 2011

19. května 2011 v 22:10 | © Ka_Trina |  Jennifer - TV Show, Radio, ...
J.Lo byla v Ellen Show, takže se můžete podívat na video :)

SWEDEN

18. května 2011 v 23:15 | © Ka_Trina |  Actual

HEJ!

Dnes jsem se s přítelem vrátila po týdnu z naší cesty Švédskem. Jen tak pro začátek - ujeli jsme 4 000km!
Tak abych začala tak nějak od začátku. Takže...můj přítel je kamioňák a jezdí do zemí jako Itálie, Německo, Francie, Velká Británie...no a před týdnem se naskytlo Švédsko. Takže mi hned nabídl jestli bych nechtěla jet s ním, s tím jsem samozřejmě souhasila a v úterý jsem si začala balit kufry. Ve středu ráno jsem ještě nakoupila nějaké to jídlo, křížovky s sebou do auta atd. :) Kolem jedné odpoledne jsme vyjížděli. Cca za hodinku jsme přejeli hranice do Německa a namířili si to směr Rostock odkud nám plul trajekt. Bohužel jsme to za devítihodinovou pracovní dobu(prostě jízdu) nestihli, takže jsme museli dělat pauzu cca 200km před Rostockem. Ráno kolem půl páté jsme vyjeli, aby jsme se tedy dostli do Rostocku a stihli naši ranní loď. Odplouvali jsme v 8:00. Na lodi byla připravená jako obvykle snídaně formou švédských stolů, takže jsme se nasnídali a šli se do kajuty vysprchovat a podívat n nějaký ten film na DVD. Poté jsme se šli naobědvat - také formou švédských stolů a kolem půl třetí už jsme byli z trajektu venku. Na první pohled se mi Švédsko zdálo naprosto obyčejnou zemí. Jediné čím bylo jiné bylo to, že na každém rohu se hrál golf :D Vyjeli jsme tedy z Trelleborgu a pokračovali směrem na Stockholm za kerým jsme zastavovali a dělali pauzu. Po pauze jsme vyjeli dále směr Umea(sever Švédska) a v tu chvíli jsem začínala chápat co je na Švédsku tak nádherné - příroda. Když jsem viděla ty skály, jezera, řeky...a zvířata - potkali jsme pár losů a nahoře na seberu i pár losů. Poprvé v životě jsem viděla na vlastní oči opeřence s názvem "jeřáb" nebo medvídka mývala :) Vě Švédsku jsme museli dělat víkednovou pauzu, kterou jsme začínali dělat v pátek odpoledne asi 240km před Umeou - náš cíl. O víkendové pauze(tj 45hod.) jsme si pořádně odpočinuli, prošli pár Švédských vesnic a město, kde měli uplně úžasný památky :) Já jsem naneštěstí chytla rýmu a kašel, takže jsem byla ráda, ža naše víkendová pauza končí a zase pojedeme v teplém vyhřátím kamionu. Venku se teplota pohybovala kolem 5-7°C. Když jsme tedy dorazili na místo vykládky a nakládky, tak jsme se vydali do nedalekého supermarketu, kde mi přítel koupil šumivé tablety na kašel, broskve, brusinkový džus a nějaké čerstvé pečivo. Také jsme si domů koupili velkou sklenici švédských brusinek. Po vykládce a nakládce jsme se vydali nazpět do přístavu Trelleborg. Za tu cestu jsme udělali další pauzu(tj 9.hod) a přijeli do přístavu. Tam už na nás čekala naše loď, která nás vezla do Rostocku. Byla snad ještě větší než ta, co nás vezla do Švédska. Protože jsme jeli odpolední lodí, tak po nalodění jsme si dali oběd, poté sprchu a pak večeři. Po připlutí do Rostocku už nás čekala jen cesta z Německa do ČR, kterou jsem celou prospala a ten můj brouček musel být celou dobu vzhůru :D :( Každopádně tento týden se mi hrozně líbil, mám na něj krásný vzpomínky a nádherný fotky, které vám sem dávám :)
PS: A aby nebylo všechno tak růžové, tak mi dneska přítel podvou hodinách doma odjel o5 do Švédska, takže se s ním uvidím až příští čtvrtek :(((( Vůbec nevím jak to vydržím :(

• FOTKY •


The Tonight show with Jay Leno May 9 2011

18. května 2011 v 22:45 | © Ka_Trina |  Jennifer - Appearances 2011
Mám pro vás 15 nádherných fotek Jennifer ze show Jay Lena. Vypadala fakt úchvatně!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
» 11 fotek pod perexem