Únor 2010

Paula 4.7 || Shoot

27. února 2010 v 23:06 | © Ka_Trina |  Paula - Photoshoots
Absolutně nejkrásnější shoot který kdy Paula nafotila!
Mám ho v PC už dýl, ale k tomu abych ho sem dala, jsem se dokopala až teť x)
Click na CČ

Mám toho dost!

27. února 2010 v 20:09 | © Ka_Trina |  About Me
Nechtěla jsem to sem psát, ale prostě musím!
Nejdřív jsdem se to snažila neřešit ale dneska ten dotyčný udělal něco co mě vážně hodně urazilo, takže to sem napíšu!
A co vůbec jde...?
_____________________________________
Začalo to u článku o tom že Adam Lambert nemá čas se koukat na Ellen DeGeneres v AI!
Dotyčný "Tomáš" mi tam napsal že věta "Ellen se těší velké obliby mezi kolegy" ho vážně rozesmála a že je Ellen velmi oblíbená.
Na to jsem jí odpovídala tím že články nepíšu ale překládám a že dole je jasně napsaný že neručím za pravdivost informací! Ale nevím teda jestli je tak hrozně oblíbená, když veškeré diskuze s anketami o tom koho by diváci chtěli do AI, Ellen naneštěstí prohrála...
No ale to tady řešit nechci...
Dál jsem to neřešila...A dnes jsem se podívala znovu k tomuto článku protože jsem si potřebovala srovnat IP adresu právě toho člověka, a našla jsem tam další odpověď na můj komentář ve kterém stálo že bych se měla smířit s tím že už tam Paula není a nebude a že to co tu píšu není pravda.
Tak to že to co tu píšu není pravda, to je mi celkem jedno co si o tom myslí. To se tedy musí spíš obrátit na redakci časopisu OK! atd...
No ale to že bych se měla smířit s tím že už tam Paula není atd..., tak to mě hodně urazilo, protože to vyznělo tak že jdu proti Ellen jen proto že tam už Paula není. Já přeci nejdu proti Ellen protože už tam Paula není. Jediné co se mi na ní nelíbí je to že nevím proč se cpe moderátorka do pěvecké soutěže...to jsem vážně nepochopila.
A dále se tam objevilo to že řeči jako že American Idol to bez Simona a Pauly může zabalit, že ho také rozesmívají.
Tak v tomhle případě mě rozesmívá spíš dotyčný člověk, protože kdyby to byl pouze můj názor, tak neřeknu ani půl slova, ale jelikož je Simonova kritika hlavním magnetem na sledovanost AI, tak to asi bude pravda. A pokud Simon rozjede US X-Factor, tak nevím jak se bude dále chytat American Idol. Ale dotyčný je buď šílený fanoušek Ellen DeGeneres a nebo je to člověk typu "Já vím vše a já mám vždycky pravdu!"!
Vzkaz pro "Tomáše" a nebo spíš "Rejpala" ?!: Pokud by jsi se chtěl i nadále ztrapňovat, tak budeš muset jinam. Já jsem ti blokla IP adresu, takže se nenamáhej tím že se budeš snažit odeslat další komentář :)

Leona Lewis chce svou vlastní značku!

27. února 2010 v 19:50 | © Ka_Trina |  Actual
Leona Lewis by chtěla svou vlastní modní značku.
Zpěvačka a bojovnice za práva zvířat uvedla že by ráda modní značku která se bude zajímat i o týrání zvířat a nebude ho podporovat.
"Snažím se aby se to uskutečnilo co nejdříveů" řekla Lewis pro Vogue. "Je to výzva - většinou boty - protože já nenosím žádné kůže..."
"Miluju věci od StellyMcCartney a jen doufám v to že budu mít řadu svého vlastního oblečení a doplňků."
Dodala: "Opravdu miluju módu a miluju být kreativní. Pracuju s týmem několika stylistů, ale právě proto že miluju modu tak hledám inspiraci i v časopisech.".
"Užiju si i hodně legrace když pracujeme na mých vlasech, mém make-upu i na výběru mého oblečení - pořád se smějeme".

Leona Lewis: Nechci omezovat moje fanoušky

27. února 2010 v 19:30 | © Ka_Trina |  Actual
Leona Lewis přiznala že si je teť více než dříve vědoma toho že je v nebezpečí.
Zpěvačk byla v minulém roce napadena svým "fanouškem" ale i nadále trvala na tom že nechce být odříznutá od svých fanoušků.
Leona řekla: "Mám být opatrnější? Ano jsem si vědoma toho že jsem všem více na očích a mám okolo sebe stále hodně lidí ale odříznutá od okolí být nechci! Mají být neustále hlídáni lidé, kterým na mně opravdu záleží a chtějí se se mnou setkat ?!"
Leona Lewsi také přiznala že se bála při nedávném incidentu v ulicích LA.
"Ano zní to dramaticky..." řekla. "Oni měli zdraně...ale v podstatě to bylo tak že tam byli dva kluci, moje zaparkované auto a policisté. Pronásledování skončilo přímo před mým autem a ten muž se snažil uniknout, ale policie ho srazila na zem a zatkla." vysvětlila.
Leona zakončila rozhovor slovy: "Bylo to děsivé, ale nebylo to tak že by okolo mě lítaly kulky. Media to moc zveličují..."

SImon Cowell se neshodne s porotou

27. února 2010 v 18:29 | © Ka_Trina |  Actual
Jen pro ty co nekoukáte na American Idol a rádi by jste slyšeli alespoň jedno hodnocení poroty kdy se Simon a zbytek poroty neshodnou ani v jedné větě, tak tady máte názornou ukázku:
________________
Todrick Hall zpíval "Since U Been Gone" od Kelly Clarkson.
Ellen: Poukazuje na reakci publika a říká že je to opravdový umělec. Je moc ráda že využil toho že může odmítnout pomoc sboru s zpívat jen uplně sám.
Randy: Říká že je to velký fanda Kelly a že původní verze je nepřekonatelná i když tohle bylo také dobré. Dále radí že by měl dávat pozor na intonaci, ale že je tak talentovaný že domů určitě nepůjde.
Kara: Souhlasí a dodává že je to opravdu dobrý zpěvák, takže to zní vše naprosto přirozeně. Říká je nesporné to že je umělec a že si je vědoma toho že hodně zariskoval!
Simon: Myslí že přišel jako tanečník který zkouší zpívat ale dopadlo to šíleně!
A dodává: "Ty jsi zcera zavraždil původní verzi! Myslím že to bylo na pokraji nevkusu!"

Bookmakeři podrazili nohy Cheryl Cole v nejtěžší chvíli jejího života!

27. února 2010 v 18:19 | © Ka_Trina |  Actual
Tak tohle je fakt drzost! To jsem sem prostě musela dát!
Cheryl Cole prožívá nejtěžší bdobí v jejím životě a to je to že jí došla trpělivost s nevěrami jejího manžela, takže podala žádost o rozvod a některé britské sázkové kanceláře vypsali sázky na jejího nového partnera!
_______________________________
↓Seznam kandidátů↓
Derek Hough
Robbie Williams
Christiano Ronaldo
Will.i.am
Simon Cowell
Dermot O'leary
Louis Walsh(vždyť by jí mohl dělat dědečka!!!)
Prince William
My comment: To jsou takový hieny ty lidi! Myslím že pro í je to teť fakt hodně bolestivý a oni jí udělají tohle...? Toho co ho to napadlo bych vyhodila z okna!
A ten výběr...? Se snad zbláznily ne...?
Williams je na ní trošku starej ne...? Will.i.am je pouze její kolega! Simon Cowell se bude ženit. Louis Walsh by jí mohl dělat dědečka! Prince William je zadaný, ale to je tak jediný kdo by se k ní alespoň z 1% hodil.
No každopádně chudák Cheryl....je mi jí strašně líto. Když vidím ty její paparazzi fotky teť, tak je pořád hrozně smutná a někdy i uplakaná...Už se těším na ten koncík...
PS: Praho!!!!!!!!!!!!!!!!! Musíme jí ukázat že na to není sama!

Howard Stern" American Idol je v průšvihu bez Simona!"

27. února 2010 v 18:09 | © Ka_Trina |  Actual
Howard Stern nedávno prohlásil že by American Idol mohl mít opravdu velké problémy po odchodi Simona Cowella.
Brutský soudce oznámil že opouští show a chce soustředit většinou své energie na US X-Factor.
Stern žekl pro ET! Online: "American Idol je ve velkém průšvihu, protože SImon je jediný kdo tam má svůj vlastní názor a ví o čem mluví."
Stern také opět zopakoval to že by rád pracoval na AI: "Ano dělal bych to rád. Ellen DeGeneres prohlásila že se mnou pracovat nebude a upřímně řečeno po tom co jsem viděl jí v American Idol, tak s ní opravdu pracovat nebudu! Ona musí pryč, pokud tam mám být já...".
"Musí tam být něco kdo má svůj vlastní názor a nebojí se učinit závažná a obtížná rozhodnutí" dodal.
Cowell ale ujistil diváky i porotce American Idol slovy: "Ano vím že se teť hodně vyslovuje jméno Howard Stern ve spojistosti s American Idol, ale jsem si jist že to se opravdu nikdy stát nemůže..."
My Comment: Stern objevil Ameriku...Neříkají mu doma BLSK že ho to napadlo až teť že bude mít AI bez Simona problémy...?!

Simona Cowella dojímají malé děti

27. února 2010 v 17:59 | © Ka_Trina |  Actual
And & Dec začali v prosinci tvrdit že má Simoc Cowell "třpyt v očích" když se dostával na veřejnost jeho nový vztah.
"Jeho úsměv je větší než obvykle. Je tam třpyt v jeho očích...Je to vidět i na jeho chůzi. On jí prostě miluje...." řekli oba pro GMTV.
Nicméně oba dva trvali na tom že se Simonův postoj k soutěžícím nezměnil poté co se zamiloval do Mezhgan. Je stále stejně "drsný" a jediná změna která se udála, je ta že od té doby co je s Mazhgan, tak i jeho velmi dojímají malé děti.
"Pořád je stejně drsný na téměř všechny soutěžící...Takže si myslím že v tomhle se nezmění nikdy!".

Terri Seymour se setkala s Mezhgan Hussainy

27. února 2010 v 17:49 | © Ka_Trina |  Actual
SImonova ex-přítelkyně Terri Seymour se setkala s nynější snoubenkou Simona Cowella.
Televizní moderátorka Terri Seymour, která žila se Simonem Cowellem 6 let a v roce 2008 se rozešli se údalně pozdravila a objala se snoubenkou Simona Cowella.
"Terri nehodlá hrát roli zahořklé ex-přítelkyně. Je vážně šťastná a přeje to Simonovi. V každém případě to bylo i tak velmi nepříjemné. Simon a Terri jsou sice dobří přátelé a není mezi nimi žádná nenávist ale i tak..." řekl přítel Terri Seymour.


Ellen DeGeneres nesnese Simona Cowella

27. února 2010 v 17:39 | © Ka_Trina |  Actual
Ellen DeGeneres údajně nemůže vystát to, jak Simon Cowell zachází se soutěžícími a svými kolegy.
Podle TMZ je Ellen stále více podrážděná Simonovým chováním. Ellen si myslí že je Simon zbytečně krutý: "ve skutečnosi ale máme každý p*del z jeho kritiky" řekla Ellen.
"On jí jen záměrně provokuje" říká zasvěcený.
Podezření z toho že bude Simon záměrně provokovat nové porotce vzniklo když chodil pravidelně první týden na casingy pozdě a všichni na něj museli čekat.
Vedení soutěže bylo tedy nuseno posadit oba porotce co nejdále od sebe aby nevznikaly zbytečné hádky a spory.
Simon nyní sedí vedle Kary, se kterou si vcelku rozumí.
___________________________________
↓Jak se sedělo dříve
↓Jak se sedí teť↓